Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

MiniPC

fazrijan

Gaining Experience
24 март 2012
147
199
Skopje
www.terakota.com.mk
fazrijan додаде нов оглас:

MiniPC - 5.000 ден.

Продавам Мини ПЦ ,спецификации на сликите доага со линукс ама може да вози и виндовс.

Цена 5000 ден.

Погледнете го атачментот 138460Погледнете го атачментот 138461

Погледнете го атачментот 138462Погледнете го атачментот 138463

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.492
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно