Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Mini - Новиот Веб хостинг пакет од Zemi.mk

Zemi.mk

Верификувана компанија
27 ноември 2020
16
18
Мини - Новиот херој на облакот е овде!

Како одговор на фидбекот од корисниците, Zemi.mk го претстави новиот „Mini“ Веб хостинг пакет наменет за компании и корисници кои допрва го стартуваат своето онлајн делување. Новиот пакет доаѓа со речиси истите моќни перформанси како и неговите „Pro“ претходници, но со значително помал простор од 1024MB, по цена од само 999 денари, годишно!

Мини“ може да се користи само со новорегистрирани .mk домени во Земи.мк.

Повеќе детали за новиот Веб хостинг пакет можете да најдете на следниот линк: Земи .mk - Официјален .mk Домен Регистрар

Доколку просторот не е доволен за вашите потреби разгледајте ги „Pro“ пакетите со простор од 10 до 50GB на следниот линк: Земи.мк - Официјален .mk домен регистрар и Веб хостинг провајдер

Од следната година .mk доменот се обновува засебно по цена од 649 денари или актуелната цена за обнова на .мк домени.

3SzaDH3BmqnKfC8
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.095
Мислења
974.441
Членови
35.402
Најнов член
Jun
На врв Дно