1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Купено Mini ITX kukjiste

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од rippermkd, 28 Мај 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  457
  274
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  купувам mini-itx куќаре, понуди тука или ПП
   
 2. damil

  damil
  On your way to fame

  782
  825
  2 Јануари 2015
  Машко
  @MarioBog
   
  На Mario.Bog му/ѝ се допаѓа ова.
 3. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  457
  274
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  купено, може клуч
   
Слични теми
 1. goki1990
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,346
 2. Tawe
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  2,277
 3. stanko
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  992
 4. Pane24
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,146
 5. Marko1213

  Kukjiste

  Marko1213, 22 Јануари 2020, Во форумот: PC
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  470
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...