1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка MiMix 2S

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Misko6000, 22 oктомври 2019.

 1. Misko6000

  Misko6000
  On your way to fame

  742
  720
  5 Април 2015
  Машко
  Треба да земам два MIMIx 2S од А1, дајте проценка колку би можел да ги дадам. Црна боја, мислам дека им се 6/64 Gb. Доколку има заинтересирани, ПП да се договориме, може и на фактура.
   
  На esquimaux му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,917
  4,120
  28 oктомври 2008
  А бе тие во А1 не се нормални, само уред им е 32К:D
  Ако се земе во предвид дека по продавници е 21.000, би рекол 19К максимум, т.е. по цената на NEO L претплата.
   
  На DrMTR и Misko6000 им се допаѓа ова.
 3. Misko6000

  Misko6000
  On your way to fame

  742
  720
  5 Април 2015
  Машко
  Цена 20.000 ден, 2 години гаранција од Hi, како што пишав погоре, Црн, 6/64
   
 4. Misko6000

  Misko6000
  On your way to fame

  742
  720
  5 Април 2015
  Машко
  BUMP,
  19,500 плус MIBand 3 за убава цена (1,200 ден)
   
 5. Misko6000

  Misko6000
  On your way to fame

  742
  720
  5 Април 2015
  Машко
 6. Misko6000

  Misko6000
  On your way to fame

  742
  720
  5 Април 2015
  Машко

Сподели

Вчитување...