Mikrotik или Ubiquiti

Дискусија во форумот 'Wi-Fi' започната од Gogzy, 6 Јули 2017.

 1. vlavot

  vlavot
  Medicus

  2,597
  2,395
  29 oктомври 2009
  Машко
  Medical Doctor
  А останатите уреди шо ти се сврзани на свичпт ти ги чита ли рутерот?
   
 2. Gogzy

  Gogzy
  Gaining Experience

  259
  244
  12 Декември 2013
  Машко
  Забрај... срамота... ми се расипал едниот лан приклучок...
  Вчера сменив каблите и функционира како што треба без проблем сега.
   
  igor_xxxx, HardCorec и на Oktar им се допаѓа ова.
 3. HardCorec

  HardCorec
  Unstoppable

  2,327
  3,005
  4 ноември 2013
  Машко
  Ц.ц.ц.ц.ц срамота друже :D
   
  На Gogzy му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Gogzy

  Gogzy
  Gaining Experience

  259
  244
  12 Декември 2013
  Машко
  Искрено срам ме фати... во канцеларијата дома имам еден „Штекер„ со 2 ЛАН порти... едната очигледно си дала душа... Ама искрено не ни помислив на тоа...

  Ама во секој случај... АП АЦ ПРО си е супер... сега за сега немам лош збор.
   
 5. HardCorec

  HardCorec
  Unstoppable

  2,327
  3,005
  4 ноември 2013
  Машко
  Ни во иднина нема да имаш лош збор за уредот ;)
  Со здравје да е користиш опремата и долго да те служи.
   
  На Gogzy му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Gogzy

  Gogzy
  Gaining Experience

  259
  244
  12 Декември 2013
  Машко
  Фала фала па тебе АП АЦ ХД да ти се врати :)
   
 7. HardCorec

  HardCorec
  Unstoppable

  2,327
  3,005
  4 ноември 2013
  Машко
  Амин амин, од ентузијастички гледано би го прифатил HD-во но задоволен сум и со Pro верзијава што си ја имам :)
  Ајде копај по уредот и чекам да се споделиш импресии.
   
 8. krema

  krema
  Professor

  5,312
  4,595
  24 Јуни 2009
  Машко
  Оф и он топик :)

  21032306_1627876947232890_2275178390299099488_n.jpg
   
  Gogzy, DrMTR и на HardCorec им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. mdeni
  Одговори:
  77
  Прегледи:
  6,318
 2. HardCorec
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  996
 3. gremlin
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  704
 4. DrMTR
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  668
 5. smole
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  956
Вчитување...

Сподели