1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Микропрекинувачи за Razer Deathadder 3.5G

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од dekomote, 6 Февруари 2019.

 1. dekomote

  dekomote
  On your way to fame

  287
  500
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
 2. VerifiedUsers Overlay
  omegaRED

  omegaRED
  Unstoppable

  2,312
  2,596
  13 Септември 2011
  Машко
  Проект менаџер
  Искасапи друг маус дур ги чекаш да ти стигнат од eBay. Јас заменив од обичен Fujitsu Siemens, ист тип свичеви имаа со CM Storm Sentinel, како и овие што ги бараш.

  Sent from my S8+
   
  На dekomote му/ѝ се допаѓа ова.
 3. dekomote

  dekomote
  On your way to fame

  287
  500
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
  Сѐ исфрлив од други мауси. 2 лоџитека ми пафнаа на работа, сега сум на еден Natec Genesys, греота ми е да го касапам пошо убаво глуфче е.
  Во логин немаат а и така лошо ми се испонашаа, као бубрег на заем да им побарав. Нема ни у гац.
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  Pane24

  Pane24
  Unstoppable

  4,201
  3,177
  31 oктомври 2012
  Машко
  Копач на етериум
  Сака да ти каже дека се истите .
   
 5. dekomote

  dekomote
  On your way to fame

  287
  500
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
  В ред.
   
 6. The_Witch_Hunter

  The_Witch_Hunter
  Practice makes perfect

  801
  1,660
  23 Мај 2012
  IMG_0500.jpg
  Овие ти вршат работа?
   
  На omegaRED и dekomote им се допаѓа ова.
 7. VerifiedUsers Overlay
  ARMac

  ARMac
  Орган

  5,893
  6,512
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Ако не му вршат тие, во логин да си појде сосе маусот ќе најде свичеви што одговараат 99%
   
 8. dekomote

  dekomote
  On your way to fame

  287
  500
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
 9. steelseries

  steelseries
  Gaining Experience

  681
  406
  20 Декември 2015
  Машко
  Само што го фрлив маусот пред 1 недела . Барем ќе ти го даев на касапана.
   
  На dekomote му/ѝ се допаѓа ова.
 10. dekomote

  dekomote
  On your way to fame

  287
  500
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
  Проверив. Немаат.
   
 11. Metuzalem

  Metuzalem
  Epic

  6,245
  11,316
  28 ноември 2010
  Машко
  Tootle puffer
  Сакаш вакви? Да не ги сликам, тие се.
   
  На draganamon и dekomote им се допаѓа ова.
 12. BorisSapphire

  BorisSapphire
  Gaining Experience

  697
  497
  11 ноември 2015
  Машко
 13. VerifiedUsers Overlay
  krema

  krema
  Professor

  9,096
  8,828
  24 Јуни 2009
  Машко
  @Metuzalem
  Како што разбрав погоре му биле големи стандардните омрони.
   
 14. dekomote

  dekomote
  On your way to fame

  287
  500
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
  Да.
   
 15. dekomote

  dekomote
  On your way to fame

  287
  500
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
 16. VerifiedUsers Overlay
  krema

  krema
  Professor

  9,096
  8,828
  24 Јуни 2009
  Машко
  Овие што ти ги понуди @Metuzalem и оние од @The_Witch_Hunter се исти омрони!?

  едит:
  Ок ако не се исти.
   
 17. Metuzalem

  Metuzalem
  Epic

  6,245
  11,316
  28 ноември 2010
  Машко
  Tootle puffer
  Епа ај на ПП.
   
  На krema и dekomote им се допаѓа ова.
 18. dekomote

  dekomote
  On your way to fame

  287
  500
  11 ноември 2014
  Машко
  Програмист
  Клуч. Фала @Metuzalem каа ново работи.
   
  На Metuzalem му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. theMAD
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,041
 2. Gaston
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,020
 3. Bilbiloski
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  2,043
 4. fuzzjaw

  Проценка Razer Deathadder 3.5G

  Одговори:
  5
  Прегледи:
  688
 5. fuzzjaw
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,599
Вчитување...

Сподели

Вчитување...