1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Миграција од com.mk > .мк + HTTPS

Дискусија во форумот 'IT.mk известувања' започната од D, 5 Април 2017.

Тагови:
 1. Astraion

  Astraion
  Unstoppable

  1,642
  2,489
  24 ноември 2012
  Машко
  Ps • Ai • Id • Ae • Pr
  Форумот досега го немам видено толку брз. Не знам што сте правеле досега ама ова е голем скок. Брао!
   
  На Banjifiko му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Војвода

  Војвода
  Unstoppable

  2,137
  3,485
  26 oктомври 2012
  Машко
  Кога ќе влезам на it.mk, и послетоа се обидам да влезам преку линкот што пренасочува кон форумот, линкот пренасочува кон http://forum.it.com.mk/cgi-sys/defaultwebpage.cgi. И дава некое ХО во описот. xD
   
 3. drown

  drown
  Master

  1,454
  208
  8 Март 2007
  Машко
  Нинџа
  Сега ок е?
   
  На Војвода му/ѝ се допаѓа ова.
 4. RagingDemon

  RagingDemon
  Unbeatable

  6,332
  5,247
  24 Март 2009
  Машко
  Абе конечно сте ставиле подршка за емоџи, браво! [​IMG]
   
  На Metuzalem и Fatal1ty_ им се допаѓа ова.
 5. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,310
  4,525
  18 Септември 2013
  Машко
  Уште не можам да се логирам од IT.COM.MK апликацијата.

  Ми дава Network Error цело време.
   
 6. boro1

  boro1
  Practice makes perfect

  1,625
  1,287
  13 Август 2009
  Машко
  На psyside и Fatal1ty_ им се допаѓа ова.
 7. Fatal1ty_

  Fatal1ty_
  Großmeister

  21,517
  25,586
  28 Февруари 2008
  Машко
  Experienced Web Developer
  Проблемот е очигледно само кај одредени корисници. Пробај преинсталирај ја очисти дата и се остало па пробај повторно. Работи апликацијата 100% без никаков проблем.
   
 8. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,135
  26,812
  4 Септември 2008
  Викса, Oktar, RagingDemon и на уште 1 им се допаѓа ова.
 9. Metuzalem

  Metuzalem
  Epic

  6,385
  11,588
  28 ноември 2010
  Машко
  Tootle puffer
  Колку што можам да видам, исправени се сите работи за кои се бунев. Секоја чест и алал вера.

   
 10. Викса

  Викса
  On your way to fame

  518
  647
  12 Март 2011
  Машко
  Ми се случува неколку пати од апликацијата кога влагам на тема ме носи на друга рандом тема , некој друг со проблемов или само на андроид се случува ова ?

  Испратено од SM-G920F преку IT.mk форум апликација
   
  На Avid му/ѝ се допаѓа ова.
 11. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,131
  4,560
  4 ноември 2013
  Машко
  И кај мене се случува :)

  Send From My Huawei P8
   
 12. psyside

  psyside
  Rising Star

  26,135
  26,812
  4 Септември 2008
  Само иПхоне и раат да бидеш ;)
   
  На RagingDemon и HardCorec им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. kimi makedonski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,187
 2. Zimrie
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,683
 3. IceX
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,350
 4. caki
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  2,065
 5. Кристијан Про
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,105
Вчитување...

Сподели

Вчитување...