• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

MidnightClub 3

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

darkwarrior

Intern
22 јули 2007
45
1
Novata Midnigh na povidok ke izleze vo 2008 godina a timot na Rockstar se pogrizi da ja ima ina site Wii konzoli. Inaku odlicna igra so trkanje i luksuzni avtomobili.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
[email protected]:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,704
Мислења
849,054
Членови
29,434
Најнов член
patlidzan
На врв Дно