• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Midi to usb кабел.

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
Кратко прашање: каде можам да најдам ваков кабел во Македонија:Фала од напред .
 

StalkeR

Unbeatable
5 декември 2009
4,427
4,577
Тешко да најдеш мислам.
Нема да биде лошо да прашаш во Невада и Логинг.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #6

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
Фала на одговорите.

donis, колку му бараш? (одговори овде или по ПП).
 
  • Ја почнал/а темата
  • #8

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
Јок. Фала многу.

Веројатно ќе земам од ebay.

http://www.ebay.com/itm/New-USB-IN-...9?forcev4exp=true&forceRpt=true#ht_483wt_1130

250 денари. Поентата беше да не чекам толку долго додека пристигне производот. Но сепак разликата е драстична.

Баш ме интересира што марка е твоето ?
 

uwemi

Unbeatable
20 февруари 2011
4,761
4,246
Skopje
2b.com.mk
uwemi's setup  
Processor & Cooler
Intel i5 3450s
Motherboard
Gigabyte GA-z68xpUD3
Storage
Samsung EVO 840 / 320GB + 1TB HDD.
PSU
CM SilentPro 700W
RAM
2x4GB Kingston - 1333mhz
Video card
Sapphire R9 280x Vapor-X
Case
CoolerMaster K-350
Mouse
Logitech MX-518
Keyboard
A4Tech B120 Red BackLight
Audio
Creative Inspire P380 2.1
Monitor
BenQ RL27" + SyncMaster 24"
OS
Windows 7 / 64Bit
# fuzzy
Ostai go nisto ne razbira od biznis...gleda deka nemozes da najdes tuka u MKD takvo sto baras...pa vika ajde da koristam da mu bapdnam cena nenormalna...
Usfari se gleda kolku go poznava forumot 6 meseci...na tie 6 meseci nema pominato 2 saati na forumot. :)

Se izvninuvam za off-topic.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,728
Мислења
856,126
Членови
29,737
Најнов член
M123xyz
На врв Дно