1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Microsoft забегаваат со одвратни рекламни кампањи

Дискусија во форумот 'Преостанати мобилни уреди' започната од prichina, 24 Јули 2014.

 1. prichina

  prichina
  Cuda 5.5

  7,832
  5,017
  24 Мај 2009
  Машко
  Мултимедиа (Филм и Тв)

  Лично на мене секој продукт ми се допаѓа што излегол од Microsoft, ама со ваква реклама :) не проаѓа ништо...
  - Дали сеуште се осеќаат влијанијата на Ballmer, позади Satya Nadella или Nadella е уште едно "сељачиште" позади Microsoft кој ја продолжува традицијата...
   
  Последна промена: 24 Јули 2014
 2. Dark HaCkeR

  Dark HaCkeR
  Баниран/a

  2,632
  1,360
  14 Јули 2009
  Треба самсунг да им покажат како се прави реклама
   
 3. The_Man

  The_Man
  Unstoppable

  2,341
  2,006
  18 ноември 2009
  " It was recorded and produced by the OneNote Engineering Team."

  Eве зошто не треба на инженери да им се дава слобода да прават реклами.
   
  На stefan_v му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели

Вчитување...