• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Microsoft Technology Update Seminar 2007

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

direktor.e

Intern
6 април 2007
608
4
Фокусот на настанот се последните трендови во областа на Мајкрософт технологиите, наменети за големи корисници и партнери, најавата за нови производи и методологии на управување и обзбедувањето на истите.

Наменет е за раководители на ИТ сектори, луѓе инволвирани во донесување на технички одлуки и/или администратори на информацион исистеми. Предавањата не влегуваат во премногу стручни технички детали

http://www.microsoft.com.mk/Nastani/Default.aspx?tabindex=0&tabid=118
 

makedonce

Intern
12 април 2007
609
11
www.tracker-mk.org
секој ли може да присуствува или се закажува и се плаќа а и мислам дека вакви информации треба порано да ги кажувате

фала и поздрав
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,517
Мислења
845,820
Членови
29,316
Најнов член
Melisa.blanco
На врв Дно