• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Microsoft Surface

Статус
Затворена за нови мислења.

dani_janev

Intern
19 април 2007
280
7
e da zakon, kolku so razbrav ova go spremale u tajnost poveke od dve godini, a tek sega so spremaat a so ke izleze za 2-3 godini mozeme samo da zamilsime
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

VLAD

Intern
24 јуни 2007
27
0
Koga go vidov za prv pat, mi se napolni srcevo, zasto Apple se isposraa so edno sugavo telefonce so touch screen. Ebate iPhone i ostala sranja, neka gledaat site i neka ucat .
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,040
Мислења
855,054
Членови
29,646
Најнов член
ununu
На врв Дно