1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Microsoft Lifecam 1425 нови камери

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од BaDMaN, 2 Април 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  BaDMaN

  BaDMaN
  Gaining Experience

  115
  94
  26 Април 2007
  Продавам камери нови неупотребувани Microsoft Lifecam 1425, имам два броја за продавање, во пакување со футрола, ако може проценка.
   

  Прикачени датотеки:

 2. VerifiedUsers Overlay
  Astro

  Astro
  Guru

  6,645
  9,321
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
 3. VerifiedUsers Overlay
  skullmonkey

  skullmonkey
  Unstoppable

  4,157
  3,298
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Околу 3000-3500 за една камера, но у моментов се гребе за камери така што можеш да искамчиш нешто плус.
   
  На Вајкинг му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  BaDMaN

  BaDMaN
  Gaining Experience

  115
  94
  26 Април 2007
  Во ред 3500 денари камера. Ако некој ги купи двете, пакет цена 6,500 денари :) .
   
  На skullmonkey му/ѝ се допаѓа ова.
 5. VerifiedUsers Overlay
  BaDMaN

  BaDMaN
  Gaining Experience

  115
  94
  26 Април 2007
 6. VerifiedUsers Overlay
  BaDMaN

  BaDMaN
  Gaining Experience

  115
  94
  26 Април 2007
  BUMP!!! - Нови цени

  3000 денари по камера, или двете во комплет за 5000 денари!!!
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  BaDMaN

  BaDMaN
  Gaining Experience

  115
  94
  26 Април 2007
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...