1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Microsoft Desktop 3000 Wireless Keyboard and Muse

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од BorisSapphire, 14 Септември 2019.

 1. BorisSapphire

  BorisSapphire
  Gaining Experience

  696
  494
  11 ноември 2015
  Машко
  Ако може проценка за Microsoft 3000 Wireless Keyboard and Mouse.
  Тастатурата и мишот дали ги имам употребувано тир пати. Одат со кутија, нема знаци на оштетивање, како нови се. Гаранција треба да проверам но мислам дека е истечена.
  Тастатурата и мишот користат АА батерии, мишот може да работи и само со една батерија.
  [​IMG]
  [​IMG]
   

  Прикачени датотеки:

  Peceto, KennyMC, DaVoRkNe и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. BorisSapphire

  BorisSapphire
  Gaining Experience

  696
  494
  11 ноември 2015
  Машко
 3. BorisSapphire

  BorisSapphire
  Gaining Experience

  696
  494
  11 ноември 2015
  Машко
 4. BorisSapphire

  BorisSapphire
  Gaining Experience

  696
  494
  11 ноември 2015
  Машко
Слични теми
 1. mitash
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,556
 2. undergrounde
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  364
 3. Глупав
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  975
 4. Lazarko
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  569
 5. Saso PC
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  234
Вчитување...

Сподели

Вчитување...