Microsoft Access Проект

Дискусија во форумот 'Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL, Oracle, S' започната од GoCe_, 22 Јуни 2017.

 1. GoCe_

  GoCe_
  Gaining Experience

  236
  237
  18 ноември 2007
  Има ли кандидат кој изработува дата бази на Microsoft Access? Ми треба за другарче, има проект од факултет па доколку има заинтересирани пишете ми ПП.
   
 2. Astro

  Astro
  Unbeatable

  4,690
  5,862
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Ти треба заинтересиран за часови или да му го реши проектот?
   
 3. GoCe_

  GoCe_
  Gaining Experience

  236
  237
  18 ноември 2007
  Треба некој да го направи по инструкции, нормално за одредена сума на пари @Astro
   
 4. GoCe_

  GoCe_
  Gaining Experience

  236
  237
  18 ноември 2007
 5. Astro

  Astro
  Unbeatable

  4,690
  5,862
  20 Јуни 2012
  Машко
  ERP Consultant, MCSA, SQL
  Не, треба другар ти да си го направи проектот, дал пари или не.

  Ако може име и презиме и број на индекс молам.
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели