• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Мicrosoft Аccess книга на Македонски јазик

  • Ја почнал/а темата
  • #1

LeRade

Gaining Experience
17 септември 2008
78
95
Здраво,

Како што напоменав во топикот, дали некој има книга, скрипта или PowerPoint презентација за Мicrosoft Аccess на Македонски јазик.

Фала :D:D:D
 

goceiva

Intern
25 октомври 2009
48
14
Јас имам една на 44 страни од 2007 година. Ако ти треба пиши како да ти ја пратам.
 

dariuus

Gaining Experience
19 ноември 2018
80
101
Во учебник за втора година средно гимназиско образование има цела тема за Access зависи што ќе ти треба.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,053
Мислења
837,656
Членови
28,980
Најнов член
Silencio
На врв Дно