1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Micron SODIMM 4GB DDR4 2666MHz

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од SiPy`, 19 Јуни 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Се продава НОВ рам од насловот, без гаранција изваден од лаптоп. Цена фиксно 1000 денари. Линк
   
  GGTT1, Вајкинг и на borcep им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Резервиран
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Се враќа на продажба
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  900 денари - фиксна цена
   
 5. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Обнова - 800 денари
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
 7. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
 8. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
 9. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
 10. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Последна цена 700 денари за Рамче.
  [​IMG]
   
  TATA_MATA, goce03 и на borcep им се допаѓа ова.
 11. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Ајде бе Рамче чека на вас.
   
 12. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
  Обнова - 700 денари.
   
 13. VerifiedUsers Overlay
  SiPy`

  SiPy`
  Unbeatable

  2,624
  4,566
  23 Јуни 2015
  Машко
Слични теми
 1. SiPy`
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  374
 2. gremlin
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  225
 3. Mao
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  495
 4. gremlin
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  982
 5. SiPy`

  Продадено DDR4 8GB 2666mhz CL13

  SiPy`, 1 Јуни 2019, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,632
Вчитување...

Сподели

Вчитување...