Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Micron 256GB M.2 2280 SSD

Статус
Затворена за нови мислења.

cgfreak

On your way to fame
1 октомври 2010
471
653
Дома
cgfreak додаде нов оглас:

Micron 256GB M.2 2280 SSD - 1.000 ден.

Се продава SSD-то од наслов:

Micron 256GB M.2 2280 NGFF SSD
3D NARD TLC SATA III (MTFDDAV256TBN)

Користено, исправно, извадено од HP Elitebook заради надградба.

Цена: 1000ден.

Видете го целиот оглас...
Мислењето е автоматски споено:

Резервирано.
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.585
Мислења
965.503
Членови
34.956
Огласи
2.660
Најнов член
DragiD
На врв Дно