1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Micro atx case со џам

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од rippermkd, 18 Јуни 2019.

 1. rippermkd

  rippermkd
  Gaining Experience

  395
  190
  11 Јануари 2016
  Машко
  Akter
  насловот кажува нешто ама не доволно... :) ми треба микро атеикс ама да поддржува 30цм графичка карта и висок ладњак (212evo; 412s; deepcool gammax GTE i sl) дајте понуда, ако е некое подобро куќиште, може и без џам (coolermaster ili sl.)
   
Слични теми
 1. Winston
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,344
 2. P.Overdrive
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  454
 3. SiPy`
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  380
 4. joki89
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  590
 5. AleksandarT
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  284
Вчитување...

Сподели

Вчитување...