• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Продадено MiBand 2 со две резервни ракавици

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Глупав

Gaining Experience
20 април 2008
686
401
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
700 мкд фиксно...
Моментално ракавицата е во Скопје
и единствена маана и е тоа дека има мала луминисценција на дневна светлина.
Има проширени функционалности со дополнителна апликација.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Глупав

Gaining Experience
20 април 2008
686
401
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Спремна е алката за подарок,
бидејќи греота е да стои така без да му користи
на некој entry level спортист...
 
  • Ја почнал/а темата
  • #4

Глупав

Gaining Experience
20 април 2008
686
401
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Двајца се пријавија,
ако не ја подигнат наскоро
ќе биде пак огласено
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

Глупав

Gaining Experience
20 април 2008
686
401
Глупав's setup  
OS
Windows; MacOS; Linux
Клуч ако може
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,574
Мислења
820,971
Членови
28,238
Најнов член
$КИКО$
На врв Дно