• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Mi trebat materijali za Flash Video

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Despot

Intern
28 јуни 2008
3
0
Mi trebat materijali za flash video, za komparacija na Flash video so .avi .mov .mpg i za nivnata kompresija. ako ima nekoj neka mi pisi zoso itno e
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,515
Членови
29,480
Најнов член
EnemyUnit
На врв Дно