• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

ми треба програм за водење архива?

  • Ја почнал/а темата
  • #1
8 октомври 2008
2
0
се работи за мала фирма и ми треба некој програм за да можам да ја водам архивата полесно да не треба да запишувам во тетратка како во минатиот век што правеле
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3
8 октомври 2008
2
0
архива ко архива сите документи барања, понуди, решенија исл, да се сместуваат на едно место со бројче и како оди се тоа по ред
 

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
10,294
16,671
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
тебе ти треба custom апликација, која ќе треба некој да ја испрограмира, а тоа ќе треба да си го платиш.

ако имаш представа што конкретно ви треба и како да изгледа тоа, можам да ти препорачам програмери
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,058
Мислења
861,199
Членови
29,914
Најнов член
Jinzoo
На врв Дно