1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ми треба помош - таблица за множење

Дискусија во форумот 'Visual Basic' започната од vavio, 27 Април 2008.

 1. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  On your way to fame

  4,841
  880
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  Kraj kraeva ushte 2 rabotni nedeli brat ti kje odi nashkola..
  Valda ne planirash da go maltretirash celo leto so toa ? :D
   
 2. The Shadow

  The Shadow
  Intern

  576
  5
  30 Март 2008
  :LOL::LOL:.Ama mozda ako ne og nauci negovite ke go kaznat i on nema da igra na kompjuter.:LOL:
   
 3. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  1 person likes this.
 4. .exe

  .exe
  Intern

  6
  1
  15 Мај 2008
  оцена за кодот 3/5
  ALT + F4 функционира :p
   
 5. AMD_fan

  AMD_fan
  Gaining Experience

  3,646
  138
  10 ноември 2007
  Машко
  Bug. :p
   
 6. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Знам дека работи еве и код за да се оневозможи (од CafeGuard, мој БЕТА проект), али не верувам дека е до толку навлезен во компјутерите брат му за да го знае тоа. Али ако има потреба ќе го вградам и тоа :)

  Ова ќе оневозможи било какво затворање на формата. :bravo:
   
 7. .exe

  .exe
  Intern

  6
  1
  15 Мај 2008
  u VS 2008 ne raboti toj kod :p
   
 8. PetarStruga

  PetarStruga
  Intern

  15
  0
  27 Август 2008
 9. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  297
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  @PetarStruga

  Друже темава е од св. Петар стара.

  БТЊ Што е возможно?
   
Слични теми
 1. pankipan4e
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  3,103
 2. sojic
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,355
 3. nescafe
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  896
 4. nescafe
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  940
 5. 123456789skopje
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  759
Вчитување...

Сподели

Вчитување...