1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ми треба ова

Дискусија во форумот 'Вработување' започната од Sea_Wolf, 21 ноември 2009.

 1. Sea_Wolf

  Sea_Wolf
  Intern

  42
  0
  29 Март 2009
  Ботови за Фејсбук флеш игри
  1. Zynga texas holdem http://apps.facebook.com/texas_holdem/
  - Имате open source bot Овде а изработен е во Ова
  Освен да игра ботот сакам да биде во можност да праќа пораки во чатот автоматски
  2. FarmVille http://www.farmville.com/
  - Сличен на Овај или Овај (не работat некогаш)
  3. Cafe world www.facebook.com/apps/application.php?id=101539264719

  Можам да ви платам преку Пејпал или преку банка.
  Email [email protected]
   
 2. Xenor

  Xenor
  Intern

  812
  41
  12 Март 2009
  А дали е ова според правилата на Facebook?
   
 3. CyberSpic

  CyberSpic
  Intern

  823
  26
  14 Април 2007
  Нема врска фејсбук во случајов, игрите си имаат сопствени правила.
   
 4. noxious

  noxious
  Intern

  8
  0
  7 ноември 2009
 5. Sea_Wolf

  Sea_Wolf
  Intern

  42
  0
  29 Март 2009
  за cafeworld најдов бот. Имаш искуство со Autoit ?
   
 6. noxious

  noxious
  Intern

  8
  0
  7 ноември 2009
  ?

  toa e programski jazik baziran na basic taka ?
  pa nemam bas, porano imam raboteno visual basic a sega od fax asp.net i php poveke, web orientirano...
   
Слични теми
 1. super_hacker
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,015
 2. NERD.
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,117
 3. FATAL ERROR !
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  591
 4. Miroslav Ilic
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  496
Вчитување...

Сподели

Вчитување...