1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Ми треба некој да ми направи апликација во Pyton.

Дискусија во форумот 'Perl // Ruby // Python' започната од bandit, 5 Мај 2014.

 1. bandit

  bandit
  Intern

  14
  1
  3 Мај 2010
  Ми треба Њеб или десктоп апликација која ке се конектира со марнет.

  075 282582
   

Сподели

Вчитување...