• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Mi treba da konvertiram pesni od mp3 vo midi

  • Ја почнал/а темата
  • #1

TATJANSIM

Intern
18 декември 2007
37
0
Ми треба конвертор од мп3 за во миди песна. Ке мозе ли да ми помогнете?
 

Pepsi Man

Intern
1 март 2008
171
21
pepso.blog.com.mk
Имаш добар конвертер, Audio Converter Plus v3.3.5.0, за жал на форумов забранета е пиратерија така да неможам да ти дадам линк да го симнеш. Ако сакаш преку ПП(Приватна Порака), пиши ми ќе ти дадам линк...

Поздрав.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,758
Мислења
849,946
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно