1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Mi Redmi 6 - Global Version 3/32

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од 7n00dle7, 7 oктомври 2019.

 1. 7n00dle7

  7n00dle7
  Gaining Experience

  559
  348
  26 Февруари 2012
  Машко
  Проценка на телефончево, ново од продаМница Gold-боја , за другарка прашувам... Земено пред некој ден од мобилниот оператор А1, 24 месечна гаранција без тие неколку дена.
  *Во случај на одлука за-и продажба во целост стојам позади огласот.*
   
 2. mnikolce

  mnikolce
  Gaining Experience

  505
  451
  27 oктомври 2016
  4500 денари

  Sent from my MI 4W using Tapatalk
   
 3. bxxxn

  bxxxn
  Practice makes perfect

  1,041
  1,159
  11 Март 2011
  Само уред во А1 е 10999 денари
  во Техномаркет е 8000 денари
  во Сетек е 7500 денари

  проценка од 6500 до 7000 денари
   
 4. Martin Arsov

  Martin Arsov
  Gaining Experience

  108
  77
  17 oктомври 2016
  Машко
  Повеќе од 6000 е МНОГУ.
   
 5. bxxxn

  bxxxn
  Practice makes perfect

  1,041
  1,159
  11 Март 2011
  Ретко давам проценка, но изгуглав цени кај нас, врз база на тоа ...
   
 6. 7n00dle7

  7n00dle7
  Gaining Experience

  559
  348
  26 Февруари 2012
  Машко
  Оди на продажба за 6000 ден.
   
  На Martin Arsov му/ѝ се допаѓа ова.
 7. 7n00dle7

  7n00dle7
  Gaining Experience

  559
  348
  26 Февруари 2012
  Машко
 8. 7n00dle7

  7n00dle7
  Gaining Experience

  559
  348
  26 Февруари 2012
  Машко
  Продаден надвор од форум, може клуч
   
Слични теми
 1. DrMTR
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,418
 2. bandrej
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,387
 3. it_boy
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  897
 4. mnikolce
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,625
Вчитување...

Сподели

Вчитување...