1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Mi Note 10

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Gucci, 29 Мај 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  828
  725
  5 Јули 2011
  Се продава телефонот од насловот, купен од Псај пред некој месец, под гаранција уште ~ година ипол.

  Се продава зошто му се намерачив на Пиксел 4

  18000 денари
  --- Споени мислења, 30 Мај 2020 ---
  Отиде кај @hipo
   
  На Иванчо, shifty, Razor-mk и уште 9 други им се допаѓа ова.
 2. gremlin

  gremlin
  Practice makes perfect

  2,469
  1,957
  18 oктомври 2009
  Машко
  IT
  Мора да наместам real-time нотификации не се купува више ништо на форумов :D
   
  На Антониј.К, Oktar, Krk198 и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  26,927
  27,637
  4 Септември 2008
  Like не ти ставам заради downgrade-от :silentsry:

  Ќе видиш сега што е играчка у споредба :/
   
  gremlin, DaVoRkNe и на GGTT1 им се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Gucci

  Gucci
  On your way to fame

  828
  725
  5 Јули 2011
  Те чекав :minishock::oh:
   
  На psyside му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. the_maker
  Одговори:
  160
  Прегледи:
  11,704
 2. spiritBreaker
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  530
 3. JasSum
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  217
 4. Skorp
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  2,519
 5. olikomerc
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  669
Вчитување...

Сподели

Вчитување...