1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка MI MIX 2 64/6

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од uwemi, 24 Септември 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,761
  4,314
  20 Февруари 2011
  Машко
  Procenka na telefonot , bez grebka uste podgarancija od HiStore.
  Sliki vo prilog utre.
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  25,959
  26,646
  4 Септември 2008
  9
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 3. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,807
  3,973
  1 Септември 2011
  Машко

Сподели

Вчитување...