1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Mi Band 3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од StalkeR, 21 Септември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  3,926
  3,498
  5 Декември 2009
  Машко
  Придавам Mi Band 3, нов некористен. 2 години гаранција од Хај.
  Цена:1500 денари.

  Sent from my Mi 9T using Tapatalk
   
  На despotovikj му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  3,926
  3,498
  5 Декември 2009
  Машко
 3. VerifiedUsers Overlay
  StalkeR

  StalkeR
  Unstoppable

  3,926
  3,498
  5 Декември 2009
  Машко
  Се повлекува од продажба... Братот сакал да ја користи. :)

  Може клуч.
   
Слични теми
 1. Oktar

  Продадено Xiaomi Mi Band 2

  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,212
 2. StalkeR
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  361
 3. Gucci
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  532
 4. Gucci
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  340
 5. Глупав
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  248
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...