1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Mi band 3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од 123456, 18 Јули 2019.

 1. 123456

  123456
  On your way to fame

  940
  502
  12 Април 2013
  Машко
  Продавам 2 Хиаоми Ми банд 3 со пуњачи без адаптери, плус 4 ремчиња 2х2 од 1 Ми банд.
  цена 1000денари по комад, не пракам карго само Скопје.

  mi and.jpg
   
  На Tenny и Oktar им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Josifosky
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  809
 2. StalkeR
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  392
 3. Gucci
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  547
 4. Gucci
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  359
Вчитување...

Сподели

Вчитување...