1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Проценка Mi Band 3, 5x 32 GB SD, TP Link TL WR720N

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од despotovikj, 15 Декември 2019.

 1. despotovikj

  despotovikj
  On your way to fame

  1,039
  504
  7 Март 2014
  Машко
  Здраво,

  Ако може проценка на следните работи.

  Mi Band 3

  Ја добив како подарок од А1 со продолжен договор, ја користев 1 месец и ми здосади. Доаѓа со 2 ремчиња едно црно другото црвено. На црното има мала грепка ќе ја видите на сликата.

  5 Парчиња Micro SD Sandisk 32GB Class 10

  Нови, некористени.

  TP Link TL WR720N

  Користен одреден период и од тогаш стои во кутија има некој ситни гребатинки ама си работи.Искрено незнам дали е оргинал адаптерот што ми е во кутијата ама си работи и со овој што го имам.

  Ако одат на продажба, може да се подигнат преку брза пошта на ваш трошок или во Кисела Вода. 20191215_124020.jpeg 20191215_123707.jpeg 20191215_123653.jpeg 20191215_123616.jpeg 20191215_123533.jpeg 20191215_121420.jpeg 20191215_120020.jpeg 20191215_120035.jpeg 20191215_120148.jpeg 20191215_120156.jpeg 20191215_120410.jpeg

  Испратено од SM-G960F преку IT.mk форум апликација
   
  Последна промена: 15 Декември 2019
 2. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,985
  4,223
  28 oктомври 2008
  Mi Band 3 - 1.000 денари

  Micro SD Sandisk 32GB Class 10 - 200 денари

  TP Link TL WR720N - 500 денари
   
  На despotovikj му/ѝ се допаѓа ова.
 3. ekonomist

  ekonomist
  Gaining Experience

  962
  391
  17 Јуни 2008
 4. despotovikj

  despotovikj
  On your way to fame

  1,039
  504
  7 Март 2014
  Машко
  Mi Band 3 1000 МКД
  Micro SD 32 GB Class 10 x5 - 1000 MKD ( Напомена, Може да се купат само комплет )
  TP Link WR720N - 500 МКД

  Испратено од SM-G960F преку IT.mk форум апликација
   
  На Lokvan и tupacan им се допаѓа ова.
 5. Lokvan

  Lokvan
  Unstoppable

  2,591
  3,594
  12 Јануари 2016
  Машко
  Мене ми би ми се нашле една/две микро сд картички. Ова во случај ако се најде уште некој заинтересиран па да ти ги купиме 5-те картички во комплет (како што преферираш).
   
  На despotovikj му/ѝ се допаѓа ова.
 6. despotovikj

  despotovikj
  On your way to fame

  1,039
  504
  7 Март 2014
  Машко
  Mi Band 3 - Резервирана за @Mario Markovski до утре 16:00.
  Micro SD 32GB Class 10 - 800 МКД ( комплет )
  TP Link TL WR720N - 500 денари

  Може и преку брза пошта на ваш трошок.
   
 7. VerifiedUsers Overlay
  Sharlovski

  Sharlovski
  Unstoppable

  1,083
  2,405
  28 Јануари 2017
  Машко
  Ќе ги купам јас картиците. @Lokvan беше исто заинтересиран, можеш нему да му дадеш 1-2 ако се уште сака, ваљда од Скопје сте двајцата, можеш мене целосно да ми ги наплатиш по каргото не е проблем.
   
 8. despotovikj

  despotovikj
  On your way to fame

  1,039
  504
  7 Март 2014
  Машко
  Сите картици ќе ги земе @Sharlovski како мене така и нему одговара да се продадат комплет.
   
 9. despotovikj

  despotovikj
  On your way to fame

  1,039
  504
  7 Март 2014
  Машко
  Mi Band 3 продадено, исто така и картиците. Може клуч. Ако го сака некој рутерот нека ми пише приватно.

  Испратено од SM-G960F преку IT.mk форум апликација
   
Слични теми
 1. Alexandar
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  815
 2. RFox
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,084
 3. Garfield'
  Одговори:
  66
  Прегледи:
  1,867
 4. Roxas
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  5,612
 5. Глупав
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  320
Вчитување...

Сподели

Вчитување...