1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено MI 9T Pro 6/64

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од it_boy, 8 oктомври 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  319
  286
  9 Јули 2018
  Машко
  Барам Проценка за MI 9T Pro 6/64 користен околу 1 месец од Мобеликс со 1 год гаранција,беспрекорна состојба од прв ден со заштитно стакло и маска,Може замена за Ајфон

  [​IMG] Гаранција - 1 Год
  [​IMG] Состојба на производот -Беспрекорна
  [​IMG] Кратка спецификација
  -Snapdragon 855
  -6GB RAM
  -64 GB Memory
  -48,8,13 MP задна камера
  -20 МП Предна Поп-АП камера
  -4000Mah Battery
   
 2. Војвода

  Војвода
  Unstoppable

  2,137
  3,485
  26 oктомври 2012
  Машко
  19к.
  Овој телефон се чува барем до средината на наредната година, каде навистина ќе можеш да направиш апгрејд...
   
  На it_boy му/ѝ се допаѓа ова.
 3. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  319
  286
  9 Јули 2018
  Машко
  Фала на проценката,мислам 19к е супер цена иначе реално некако ми се здосади општо од андроид
   
 4. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  319
  286
  9 Јули 2018
  Машко
  Продаден :)
   
  На DaVoRkNe му/ѝ се допаѓа ова.
 5. DaVoRkNe

  DaVoRkNe
  Unstoppable

  3,814
  3,979
  1 Септември 2011
  Машко
  Што ке зимаш?знам дека е забрането постирање на ваква тема,ама ме интересира на што ке се префрлаш :)
   
  Последна промена: 9 oктомври 2019
 6. it_boy

  it_boy
  Gaining Experience

  319
  286
  9 Јули 2018
  Машко
  најверојатно ајфон 7+ или 8+
   
  На Speedster и DaVoRkNe им се допаѓа ова.
 7. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  26,157
  26,824
  4 Септември 2008
  Честито downgrade.
   
  На PandaBomber, Draynor, gremlin и уште 11 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...