• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Механички тастатури, мауси, слушалки и друга периферија

 • Ја почнал/а темата
 • #1

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,879
15,260
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Продавам механички тастатури, мауспади, глувци и слушалки:

20201021_170112.jpg 20201025_135546.jpg

На продажба преостанато:

1) Beats EP - нови, 1 месец гаранција = 3500 денари
2) Logitech G502 Proteus Spectrum - користен еден час (отпакуван, не лежел на рака) = 3000 денари
3) Logitech Hero G305 Wireless Black - нов, 1 година гаранција = 2700 денари
4) Logitech Prodigy G102 RGB Black - половен(ко нов), користен 2 месеци , гаранција 6 месеци = 1200 денари
5) Razer Nostromo - игран севкупно 10 часа = 2000 денари
6) Kinston HyperX Fury S - нов = 1000 денари
7) NZXT Gaming Mousepad - нов = 1000 денари


Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #2

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,879
15,260
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Обновен оглас
 
 • Ја почнал/а темата
 • #3

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,879
15,260
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
20201025_135546.jpg


Додадени нови ствари за продажба:


1) Razer Viper Ultimate Wireless Chroma RGB - многу малку користен, под гаранција до 19.06.2020 = 5500 денари
2) Logitech G502 Proteus Spectrum - користен еден час (отпакуван, не лежел на рака) = 3000 денари
3) Razer Nostromo - игран севкупно 10 часа = 2000 денари

Цените се фиксни

075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #4

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,879
15,260
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
bump
 
 • Ја почнал/а темата
 • #5

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,879
15,260
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
На продажба преостанато:

1) Beats EP - нови, 1 месец гаранција = 3500 денари
2) Logitech G502 Proteus Spectrum - користен еден час (отпакуван, не лежел на рака) = 3000 денари
3) Logitech Hero G305 Wireless Black - нов, 1 година гаранција = 2700 денари
4) Logitech Prodigy G102 RGB Black - половен(ко нов), користен 2 месеци , гаранција 6 месеци = 1200 денари
5) Razer Nostromo - игран севкупно 10 часа = 2000 денари
6) Kinston HyperX Fury S - нов = 1000 денари
7) NZXT Gaming Mousepad - нов = 1000 денари


Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
 • Ја почнал/а темата
 • #6

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,879
15,260
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
Дел од стварите продадени. На продажба додаден сет G.Skill тастатура, маус и слушалки во безпрекорна состојба:

1) G.Skill KM780 RGB /w MX Cherry Red = 5000 денари
2) G.Skill MX780 RGB + G.Skill RipJaws MP780 mouse pad = 3000 денари
3) G.Skill SR910 HeadSet real 7.1 surround = 4000 денари

Комплет сетот за 11000 денари

20201229_114123.jpg 20201229_114211.jpg 20201229_114146.jpg 20201229_114203.jpg

Од претходно останато и следново:

4) Beats EP - нови, 1 месец гаранција = 3500 денари
5) Logitech Prodigy G102 RGB Black - половен(ко нов), користен 2 месеци , гаранција 6 месеци = 1200 денари
6) Razer Nostromo - игран севкупно 10 часа = 2000 денари
7) Kinston HyperX Fury S - нов = 1000 денари
8) NZXT Gaming Mousepad - нов = 1000 денари


Цените се фиксни
075 437-061, Кирил
 
Последна промена:
 • Ја почнал/а темата
 • #7

gOJDO

Illuminator
23 јануари 2008
9,879
15,260
сред село
gOJDO's setup  
Processor & Cooler
Intel со вентилатор
Motherboard
Asus
Storage
полн
PSU
ЕВН Снабдување
RAM
алуминиумски
Video card
Super VGA
Case
closed
Mouse
хрчак домашен
Keyboard
механичка
Audio
сардисаунд
Monitor
телевизор у боја
OS
Windows
1) G.Skill KM780 RGB /w MX Cherry Red = 5000 денари
2) G.Skill MX780 RGB + G.Skill RipJaws MP780 mouse pad = 3000 денари
3) G.Skill SR910 HeadSet real 7.1 surround = 3500 денари

Комплет сетот за 10500 денари
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,736
Мислења
831,560
Членови
28,727
Најнов член
Davorsuker1
На врв Дно