Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Механичка тастатура Unix60

Статус
Затворена за нови мислења.

fuzzjaw

Unstoppable
13 јануари 2014
2.058
3.827
fuzzjaw додаде нов оглас:

Механичка тастатура Unix60 - 2.000 ден.

Се продава механичка тастатура Unix60, 60%, склопена со ProMicro (microUSB), Durock V2 стабилизатори и JWICK Yellow свичеви, без капачиња. Користена 15 минути. Цена 2,000 денари.

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.519
Мислења
964.167
Членови
34.887
Огласи
2.610
Најнов член
aleksimonovski
На врв Дно