1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Metro Exodus PS4

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Jovan2389, 27 Јануари 2020.

 1. Jovan2389

  Jovan2389
  On your way to fame

  692
  674
  22 Април 2013
  Машко
  Во беспрекорна состојба, купена пред 2 недели изиграна и спакувана.
  1200 денари.
   
 2. Jovan2389

  Jovan2389
  On your way to fame

  692
  674
  22 Април 2013
  Машко
Слични теми
 1. Enigma

  Metro 2033

  Enigma, 13 Декември 2012, Во форумот: PC
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  606
 2. Bozoo
  Одговори:
  142
  Прегледи:
  8,232
 3. xenon
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  2,894
 4. ARMac
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  255
Вчитување...

Сподели

Вчитување...