Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Meta Quest Link Cable USB 3.2 to Type-C 7m 5Gbps

Статус
Затворена за нови мислења.

Psycore

Practice makes perfect
12 ноември 2013
1.005
1.339
Скопје
Psycore додаде нов оглас:

Meta Quest Link Cable USB 3.2 to Type-C 7m 5Gbps - 3.000 ден.

Се продава high endurance 7 метри кабел USB3.2 од едната страна и Type-C од другата со 5Gbps проток. Compatible со секој Meta Quest VR уред. Кабелот не е користен.

Погледнете го атачментот 136026

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.130
Мислења
975.223
Членови
35.437
Најнов член
fensa08
На врв Дно