• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Messenger ???

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Ago

Intern
10 септември 2008
257
2
Koj e najnoviot messenger a vo slucaj toa da e windows live messenger koj se negovite nadopolnuvana i od kade mozam da go simnam ne google nisto ne mozam da najdam? Nekoj neka mi pomogne ?:)
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Хмм,симни го бесплатниот Skype тука,што е подобрено можеш да видиш тука,и за крај еве ти една слика да видиш како изгледа :

 
  • Ја почнал/а темата
  • #8

Ago

Intern
10 септември 2008
257
2
pred malku eden drugar mi kaza deka imalo nekoj messenger kaj so koga ke go stais na full-screen pred sekoj kontakt ja ima i slikata. Znaete neso za ova ?
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
pred malku eden drugar mi kaza deka imalo nekoj messenger kaj so koga ke go stais na full-screen pred sekoj kontakt ja ima i slikata. Znaete neso za ova ?
Тоа го има и на МСН,отвори МСН,горе десно,има икона со стрелки (горе,доле) кликни на неа,и одбери Show Contact Details...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,972
Мислења
853,904
Членови
29,621
Најнов член
unnamed192
На врв Дно