• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Messenger za Sonny Erricson K310i

TheSpeedy

Intern
4 септември 2007
279
2
Имаш повеќе програми за месенџер на мобилен, па ти одбери си го својот мобилен телефон , одбери кој програм го сакаш подетално на www.getjar.com
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,758
Мислења
849,947
Членови
29,460
Најнов член
Jkana
На врв Дно