• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Менуванје од инчи во сантиметри во Excel

  • Ја почнал/а темата
  • #1

paneval

Intern
2 март 2008
178
1
Kако да се смени од инчи во сантиметри во Excel?
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,136
Мислења
839,210
Членови
29,045
Најнов член
goramn
На врв Дно