1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Менувам Менувам Samsung 850 EV0 120GB + сток Ryzen кулер за афтермаркет CPU кулер

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од psyside, 14 Февруари 2020.

 1. VerifiedUsers Overlay
  psyside

  psyside
  Rising Star

  26,056
  26,763
  4 Септември 2008
  Како што гласи насловот.

  1. Не ме интересира дали има останата гаранција

  2. Ме интересира да не е во лоша состојба, да ги има со него сите или најбините додатни елементи

  3. Да биде некој асален CM 212 или подобар и да пасува на Ryzen 5 2600.
   
  Последна промена: 14 Февруари 2020

Сподели

Вчитување...