Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Менувам Poco X3 Pro

doperrr

Gaining Experience
27 февруари 2022
50
76
doperrr додаде нов оглас:

Менувам Poco X3 Pro - Проценка

Како што наведов на огласот менувам тотално исправен X3 Pro, за Iphone X или Xs
Телефонот нема никаква маана, без грепка на екран, позади има некои минимални оштетувања на пластиката ама тоа е неизбежно изгорено од сонце
Може да се проба нема никаков проблем, пишете пп или барајте ме на 076/408-224 (+ Viber/Whatsapp)

Видете го целиот оглас...
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.255
Мислења
977.493
Членови
35.563
Најнов член
Vezilka5
На врв Дно