1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Menuvam nba 2010 za fifa 2010 za PS3

Дискусија во форумот 'Конзоли' започната од Miki Petrovski, 24 oктомври 2009.

 1. Miki Petrovski

  Miki Petrovski
  Баниран/a

  185
  3
  30 Март 2008
 2. Miki Petrovski

  Miki Petrovski
  Баниран/a

  185
  3
  30 Март 2008
  Nema nikoj zainteresiran.Eve doplakam 500 denari.
   
Слични теми
 1. kuzman0v

  FIFA 2010

  kuzman0v, 7 Јули 2009, Во форумот: PC
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,813
 2. Мартин`
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  3,059
 3. bl0ck

  e3 2010

  bl0ck, 14 Јуни 2010, Во форумот: Игри
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  843
 4. kobrata

  F1 2010

  kobrata, 24 Септември 2010, Во форумот: PC
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,634
 5. hajan
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,270
Вчитување...

Сподели

Вчитување...