Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Менувам HDD-За SSD

Статус
Затворена за нови мислења.

Rejzerot

On your way to fame
19 мај 2022
526
887
Скопје
Rejzerot додаде нов оглас:

Менувам HDD-За SSD - 2.500 ден.

Менувам хард диск Western Digital 2TB WD20EZBX во потполно исправна состојба 100% исправен,купен е на 5 Јануари 2023 од Анхоч (Амако) (Линк од дискот ) со уште 20 месеци преостаната гаранција,тестови може да видите по сликите,може и тест на лице место.Го менувам за SSD од 1TB да не e nvme затоа што немам на самата матична плоча место за уште едно nvme.

Понуди во пп

[ATTACH...

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
45.671
Мислења
946.973
Членови
34.144
Огласи
2.013
Најнов член
AngelK
На врв Дно