1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Менувам Менувам DOOM за Pokemon Let's Go! (Switch)

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од toshex, 22 Август 2019.

 1. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,481
  4,817
  18 Септември 2013
  Машко
  Ко што гласи насловот. Ако некој случајно менува кертриџ од Pokemon за кертриџ од Doom пишете во ПП.
   
 2. toshex

  toshex
  Unbeatable

  4,481
  4,817
  18 Септември 2013
  Машко
  Мал update: Ако некој ја продава Pokemon Let's Go (Pikachu или Eevee) пошо членот @neW1 ја сака DOOM може да го контактирате и ако се договорите за цена да правиме 3-way продажба/замена.
  (постирано со одобрение на членот neW1)

  Исто у игра е Super Mario Odyssey, и за нејзе сум заинтересиран.
   

Сподели

Вчитување...