• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Менувам 3080 TUF OC за 3080ti Strix OC + доплата

Rikimaru

Unbeatable
26 март 2016
2.567
4.042
Битола
За замена не се најде никој, се мислам да ја шитнам 3080ката па ќе купувам нова 3080ти. Па да не отворам нов оглас, и ако е океј администрација со тоа, да ми кажете проценка тука за 3080ката. Оглас ќе се отвори за ПРОДАЖБА ако и кога ќе добијам проценки и најдам на залиха 3080ти.
  • Локална гаранција до 11.01.2024
  • Чувана исклучиво во проветрена и непушачка просторија (ова го пишуваат повеќемина а господ знае зошто)
  • Зачувана у пичку матер
  • NON-LHR
  • TUF OC верзија
Поздрав.
 
Последна промена:

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.155
Мислења
891.715
Членови
31.495
Огласи
30
Најнов член
WhatThePuck
На врв Дно