• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Менувам 3080 TUF OC за 3080ti Strix OC + доплата

Rikimaru

Unstoppable
26 март 2016
2,507
3,896
Битола
Up. Ајде могули одделете една карта за вистинската ѝ намена. Нудам одлично зачувана 3080 TUF OC со локална преостаната гаранција од 2 години и 2 месеци + разликата во цена ја доплаќам.
 

Rikimaru

Unstoppable
26 март 2016
2,507
3,896
Битола

StalkeR

Unbeatable
5 декември 2009
4,593
4,861
Како за Сет, така и за сите други газди. Потврдено со сва печати од кадијата. :)

Sent from my SM-G998B using Tapatalk
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,116
Мислења
878,099
Членови
30,729
Најнов член
DragannM
На врв Дно