Продадено Менувам 2X4GB за 2Х8GB DDR3

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gokica, 11 Јануари 2017.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  gokica

  gokica Модератор

  7,013
  7,318
  13 Јуни 2009
  Kingston Genesys 2 X 4GB 1333 DDR3 го менувам за 2 Х 8GB било каков DDR3 со моја доплата.
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  gokica

  gokica Модератор

  7,013
  7,318
  13 Јуни 2009
  Купено, заменето. Благодарам.
   
Слични теми
 1. goranzoran
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  452
 2. Tonino

  Продадено Продавам 2x4GB ddr3

  Tonino, 13 Март 2015, Во форумот: Продавам
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  432
 3. gOJDO
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  460
 4. Sephiroth
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  201
 5. geek22
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  211
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели