1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Менаџер на информациски системи

Дискусија во форумот 'Генерална ИТ дискусија' започната од krist, 27 Септември 2011.

 1. krist

  krist
  Intern

  10
  0
  6 Јуни 2011
  me interesira sto raboti eden menacer na informaciski sistemi?
   
 2. masterficx

  masterficx
  Gaining Experience

  1,345
  351
  5 Јули 2009
  не верувам дека ќе го најдеш одговорот, затоа што секоја компанија си е приказна за себе

  а и воедно што подразбираш под информациски системи ?
   
 3. igor_xxxx

  igor_xxxx
  Practice makes perfect

  1,254
  1,432
  10 Септември 2010
  Го гњават за секој уред што се уклучува во штекер :)
   

Сподели

Вчитување...