1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Меморија DDR3 Kingston HyperX T1 12GB

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gamer-eddie, 30 Март 2020.

 1. gamer-eddie

  gamer-eddie
  Practice makes perfect

  962
  1,585
  22 Април 2007
  Машко
  profesionalen ebi-veter

  Прикачени датотеки:

  Последна промена: 30 Март 2020
  На shifty му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Banjifiko
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  816
 2. tenkot
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  421
 3. MasteR_#0
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  779
 4. omegaRED
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  242
 5. MasteR_#0
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  258
Вчитување...

Сподели

Вчитување...